Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA för sex ljus, 1900-talets mitt, olikslipade prismor, höjd 81 cm
Skador, enstaka prismor kan saknas
228921
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här