Ljuskrona för sex ljus

Ljuskrona för sex ljus
Ljuskrona för sex ljus

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA för sex ljus, 1900-talets mitt, olikslipade prismor, höjd 81 cm

Skador, enstaka prismor kan saknas

228921

2014-02-11