Skåp 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SALSSKÅP, omkring 1800, furu, 4 lådor, höjd 197, 136x46 cm, nycklar finns
Kuntoraportti
Senare beslag, slitage
228934
Päivämäärä:
2014-02-11