Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SALSSKÅP, omkring 1800, furu, 4 lådor, höjd 197, 136x46 cm, nycklar finns

Kuntoraportti

Senare beslag, slitage

228934

Päivämäärä:

2014-02-11