Johan Johansson oljemålning

Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning
Johan Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSSON, Johan (1879-1951): Hallands Väderö 1936, signerad a tergo Johan Johansson, olja på duk, 39x52 cm

228935

2014-02-20