Afrikansk skallra

Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra
Afrikansk skallra

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKALLRA, Kongo, flätverk, höjd 31, diameter12,5 cm
Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal

Liten skada i flätverket

228941

2014-03-15