Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med intarsiadekor, höjd 80, 100x53 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

228949

2014-02-12