Nattduksbord 1940-tal

Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal
Nattduksbord 1940-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATTDUKSBORD, 2 st, 1940-tal, med stenskiva, björk , höjd ca 66, 39x40 cm

Slitage samt fanérskador, en med avvikande höjd

228952

2014-02-11