Nattduksbord i valnöt
2014-02-11
228953
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1880-tal, valnöt, med stenskiva, höjd 69, 40x34 cm
Bruksslitage