Antonio Clavé litografi

Antonio Clavé litografi
Antonio Clavé litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Abstrakt, signerad Clavé, 40/75, färglitografi, bladstorlek 97x64 cm

228955

2014-02-20