Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÅNBORD, 2-delat, 1880-tal, delvis i furu, kant i svärtat trä, på hjul, höjd 77, diameter 112 cm
Skador, listdel saknas
228958
2014-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här