Månbord 1880-tal

Månbord 1880-tal
Månbord 1880-tal
Månbord 1880-tal
Månbord 1880-tal
Månbord 1880-tal
Månbord 1880-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MÅNBORD, 2-delat, 1880-tal, delvis i furu, kant i svärtat trä, på hjul, höjd 77, diameter 112 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, listdel saknas

228958

2014-02-11