Reinhold Ljunggren litografi
2014-02-20
228964
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): Vinterlandskap 1976, signerad R . Ljunggren, 288/360, färglitografi, 41x30,5 cm