Antika föremål

Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål
Antika föremål

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTIKEN, 18 föremål i lergods, glas och sten från antiken, medelhavsområdet, mellanöstern, höjd 2-10 cm, 1 tång och en dosa i form av armbandsur medföljer
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet

Skador

228967

2014-02-11