Lennart Rohde litografi
2014-02-12
228996
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): Komposition, signerad o daterad Lennart Rodhe 1990, 30/150, färglitografi, 49x36 cm