Klubbat för:
42 000 SEK
4 000 SEK
LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, oscariansk, 8-armad, förgylld stomme med dekor av bladslingor, behängd med prismor, elektrifierad, höjd ca 83, diameter ca 83 cm
Senare elektrifierad
229016
2014-02-12