Birger Lundquist tuschteckningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUNDQUIST, Birger (1910-1952), 5 st, teckningar, samtliga signerade, tusch, daterade 39 och 39, respektive ca 15x27, 21x23, 26x22, 32x33, 28x34 cm

Smärre fläckar, enstaka med ytsmuts

229028

2014-02-12