Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUNDQUIST, Birger (1910-1952), 5 st, teckningar, samtliga signerade, tusch, daterade 39 och 39, respektive ca 15x27, 21x23, 26x22, 32x33, 28x34 cm
Smärre fläckar, enstaka med ytsmuts
229028
2014-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här