Klubbat för:
7 200 SEK
1 500 SEK
TEKANNA, tenn, otydliga stämplar, C.Saur är dock utläsbart, 1700-talets andra hälft, trähandtag
Trähandtag med skada, bristningar, hål
229032
2014-02-13