Bengt färglitografi

Bengt färglitografi
Bengt färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Almira, signerad och numrerad Bengt Lindström 52/260, färglitografi, 40,5x58 cm, oramad

229033

2014-02-13