Kaffekoppar Kina

Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina
Kaffekoppar Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKOPPAR, med fat, 5 st, KAFFEKOPPAR, utan fat, 3+2+2, porslin, Kina, tidigt 1800-tal, dekor av buketter, ströblommor och vapensköld

Nagg, sprickor

229067

2014-02-13