Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFEKOPPAR, med fat, 5 st, KAFFEKOPPAR, utan fat, 3+2+2, porslin, Kina, tidigt 1800-tal, dekor av buketter, ströblommor och vapensköld
Nagg, sprickor
229067
2014-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här