Max Walter Svanberg färglitografi
2014-02-13
229068
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Surrealistisk komposition med kvinna och fågel, signerad och numrerad Max Walters -72, 77/300, färglitografi+prägling, 69x53 cm