Max Walter Svanberg färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Surrealistisk komposition med kvinna och fågel, signerad och numrerad Max Walters -72, 77/300, färglitografi+prägling, 69x53 cm

229068

2014-02-13