Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ORIENTMATTA, Lori, antik, ca 188x390 cm

Smärre slitage, smärre lagningar

229099

2014-02-21