Teservis Svenskt Tenn
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TESERVIS, 4 dlr, Nils Fougstedt för Svenskt Tenn, Stockholm 1929, ristad dekor av blommor, bestående av: bricka, tekanna, gräddkanna, sockerskål, brickans diameter 36,5 cm
Slitage, bucklor
229120
2014-02-13