Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER, ca 26 band konsthantverk, bl.a Märta Måås Fjetterström och väv-verkstaden i Båstad, Berndt Friberg keramiker, mm
Proveniens: Hertha Hillfon
Slitage, skador
229127
2014-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här