Böcker konsthantverk

Böcker konsthantverk
Böcker konsthantverk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, ca 26 band konsthantverk, bl.a Märta Måås Fjetterström och väv-verkstaden i Båstad, Berndt Friberg keramiker, mm
Proveniens: Hertha Hillfon

Slitage, skador

229127

2014-02-17