Böcker, bla grafik mm

Böcker, bla grafik mm
Böcker, bla grafik mm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, 13 band, grafik, konsthantverk mm, bl.a Axel Fridell-Karl Haskel, Form - Svenska Slöjdföreningens Tidskrift
Proveniens: Hertha Hillfon

Sltage, skador

229137

2014-02-17