Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASK, Lega, Kongo, ovalt ansikte med patinering, höjd 24 cm. Proveniens Carl gabriel Müllers samling, Stockholm
Slitage
229139
2014-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här