Afrikansk mask
2014-02-13
229139
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MASK, Lega, Kongo, ovalt ansikte med patinering, höjd 24 cm. Proveniens Carl gabriel Müllers samling, Stockholm
Slitage