Vävnad Shirley Tommos

Vävnad Shirley Tommos
Vävnad Shirley Tommos
Vävnad Shirley Tommos
Vävnad Shirley Tommos
Vävnad Shirley Tommos
Vävnad Shirley Tommos

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄVNAD, "Skogens mysterier", signerad och daterad ST 1985 (Shirley Tommos), ca 516x100 cm

229160

2014-02-13