Bengt Lindström färglitografi
2014-02-20
229163
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 33/150, färglitografi, 72x54 cm