Bengt Lindström färglitografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 33/150, färglitografi, 72x54 cm
Kuntoraportti
229163
Päivämäärä:
2014-02-20