Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 33/150, färglitografi, 72x54 cm

Kuntoraportti

229163

Päivämäärä:

2014-02-20