Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stående modell, monogramsignerad och daterad 52, olja på duk, 49x32 cm
229166
2014-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här