Karl Granqvist oljemålning

Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning
Karl Granqvist oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANQVIST, Karl (1921-1994): Stående modell, monogramsignerad och daterad 52, olja på duk, 49x32 cm

229166

2014-02-13