Erland Cullberg

Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg
Erland Cullberg

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, 33x31 cm

229168

2014-02-13