Mikael Kihlman färgetsningar
2014-02-13
229169
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KIHLMAN, Mikael (född 1953): (2), Stadsbilder med bilar, signerade Mikael Kihlman, färgetsningar, 48/100, 10x8 cm