F Jacobsson oljemålning

F Jacobsson oljemålning
F Jacobsson oljemålning
F Jacobsson oljemålning
F Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JACOBSSON, Fredrik (född 1960): "Vinterbuskage", olja på pannå, signerad och daterad a tergo -93-94, 121x121 cm

229174

2014-02-13