Georg Jacobsen färglitografi

Georg Jacobsen färglitografi
Georg Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOBSEN, Georg (1887-1976): Fruktstilleben, signerad o daterad 1959, färglitografica 45x61 cm

229181

2014-02-13