Daniel Bergagna litografi
2014-02-13
229185
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGAGNA, Daniel (född 1946): "Eche ou fou", signerad Bergagna, 75/175 färglitografi, 48x38 cm