Lennart Gram oljemålning

Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning
Lennart Gram oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRAM, Lennart (1910-1996): Bockholmen (enligt uppgift), signerad och daterad Gram, olja på duk, 80x59 cm
PROVENIENS: Conrad M Pineus konstsamling (stämpel)

229188

2014-02-18