Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BLANCHARD, Maurice (1903-1969): Nakenstudie, signerad och daterad Maurice Blanchard -48, krita, 48x60 cm
Ej ramad, smärre skador.
229189
2014-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här