M Blanchard nakenstudie

M Blanchard nakenstudie
M Blanchard nakenstudie
M Blanchard nakenstudie
M Blanchard nakenstudie

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLANCHARD, Maurice (1903-1969): Nakenstudie, signerad och daterad Maurice Blanchard -48, krita, 48x60 cm

Ej ramad, smärre skador.

229189

2014-02-17