Tema Carl Gunne olja
2014-02-13
229199
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): "Senvinter i Roslagen", signerad och daterad Gunne, olja på pannå, 31x39 cm