Tema Carl Gunne olja

Tema  Carl Gunne olja
Tema  Carl Gunne olja
Tema  Carl Gunne olja
Tema  Carl Gunne olja
Tema  Carl Gunne olja
Tema  Carl Gunne olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNE, Carl (1893-1979): Kustlandskap me båtar, signerad Gunne, olja på duk, 41x71 cm

229207

2014-02-13