Tema Carl Gunne olja

Tema Carl Gunne olja
Tema Carl Gunne olja
Tema Carl Gunne olja
Tema Carl Gunne olja
Tema Carl Gunne olja
Tema Carl Gunne olja

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

GUNNE, Carl (1893-1979): Badhytter, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 48x71 cm

229212

2014-02-13