Stål oljemålning

Stål oljemålning
Stål oljemålning
Stål oljemålning
Stål oljemålning
Stål oljemålning
Stål oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STÅL, E (1900-tal): Damporträtt, signerad och daterad E.Stål 1939, olja på duk, 65x54 cm

229227

2014-02-13