Serge Lassus färglitografier

Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier
Serge Lassus färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LASSUS, Serge (född 1933): (4) Fyra årstider, signerade och daterade, färglitografier, bladmått 77x56 resp 56x77 cm

229260

2014-02-13