Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSUS, Serge (född 1933): (4) Fyra årstider, signerade och daterade, färglitografier, bladmått 77x56 resp 56x77 cm
229260
2014-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här