Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WIENERBRONS, 1900-tal, föreställande hare, kallmålad brons, längd 5,7 cm
Ett öra av, slitage
229276
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här