Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIENERBRONS, 1900-tal, föreställande hare, kallmålad brons, längd 5,7 cm

Ett öra av, slitage

229276

2014-02-14