Bengt Fransson stockholmsbild
2014-02-14
229277
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Katarina, på väg ut", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm