B Fransson Dans i baren
Closed
2014-02-14
229279
| Sold for | 8 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm