B Fransson Dans i baren

B Fransson Dans i baren
B Fransson Dans i baren
B Fransson Dans i baren
B Fransson Dans i baren
B Fransson Dans i baren
B Fransson Dans i baren

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

229279

2014-02-14