Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANSSON, Eskil (född 1926): Komposition I, signerad och daterad Eskil Hansson -80, olja på duk, 96x58 cm
Smärre rispa
229281
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här