Eskil Hansson oljemålning

Eskil Hansson oljemålning
Eskil Hansson oljemålning
Eskil Hansson oljemålning
Eskil Hansson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANSSON, Eskil (född 1926): Komposition I, signerad och daterad Eskil Hansson -80, olja på duk, 96x58 cm

Smärre rispa

229281

2014-02-19