Sextant

Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant
Sextant

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLATH SEXTANT, Tyskland 1900-talets första del, delvis svartlackerad mässing, handtag i bakelit, signerad C. Plath, Hamburg, längd 22 cm, med tillbehör och certifikat utfärdat 1939 i mahognyfodral

Fodralnyckel saknas

229293

2014-03-23