Ljusstakar i mässing
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, barockstil, 1900-talets första hälft, Gottfrid Carlson, Eskilstuna, spiralvridet skaft, höjd 16 cm VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 15 cm
Bruksslitage
229308
2014-02-14