Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, barockstil, 1900-talets första hälft, Gottfrid Carlson, Eskilstuna, spiralvridet skaft, höjd 16 cm VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 15 cm

Bruksslitage

229308

2014-02-14