Vaser Rörstrand

Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand
Vaser Rörstrand

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, keramik, Rörstrand, blomsterdekor, signerade J. Th. resp A(?), höjd 26 resp 23 cm

Smärre ytslitage

229323

2014-02-19