Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, keramik, Rörstrand, blomsterdekor, signerade J. Th. resp A(?), höjd 26 resp 23 cm
Smärre ytslitage
229323
2014-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här