Vas Bo Fajans

Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans
Vas Bo Fajans

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Bo Fajans, signerad Bo 8003. vår, Maud (Maud Fredin Fredholm), motiv av träd, höjd 53 cm

Spricka, nagg

229326

2014-02-14