Chiffonjé 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, inredning fanérad i masurbjörk, nyckelskyltar i skinn, höjd 141, 124x56 cm

Nycklar saknas, fanérskador, fanérlagningar, lös listdel

229327

2014-02-14