Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, inredning fanérad i masurbjörk, nyckelskyltar i skinn, höjd 141, 124x56 cm
Nycklar saknas, fanérskador, fanérlagningar, lös listdel
229327
2014-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här